Outlet urodziny

10. urodziny Outlet Park Szczecin

Największe centrum wyprzedażowe w regionie obchodzi swoje 10. urodziny. Z tej okazji w dniach 18-27 listopada na klientów czeka moc atrakcji. 10 dni, 10 wydarzeń z okazji 10 wspaniałych lat w Szczecinie.

Konkursy, niespodzianki, setki nagród, tort, mnóstwo dobrej zabawy – to będą urodziny 10 na 10. Atrakcje rozpoczną się już 18 listopada, kiedy to centrum urodzinowo przywita klientów.

19 listopada w sobotę o godz. 12.00 zapraszamy na urodzinowy tort z tysiąca muffinek. Tego dnia
o godz. 17.00 Outlet odwiedzi youtuber BLOWEK, który spotka się ze szczecińską publicznością. Będą autografy, zdjęcia i radosne piąteczki. 

10. urodziny Outlet Park Szczecin to okazja do wspólnego świętowania i doskonałej zabawy. W ten właśnie sposób chcemy podziękować naszym Klientom za wspólne lata – mówi Agnieszka Pilarska Dyrektor Outlet Park Szczecin.

Przez 10 lat udało nam się stworzyć miejsce, w którym można nie tylko zrobić zakupy, ale także przyjemnie spędzić czas, odpocząć, smacznie zjeść i spotkać się w gronie najbliższych. Nieustannie zmieniamy się dla naszych klientów i poszerzamy ofertę tak, by sprostać ich oczekiwaniom – dodaje Aleksandra Makowska Manager ds. Marketingu.

Outlet Park to również wiele społecznych akcji, które realizujemy na rzecz Szczecina (można o nich przeczytać na stronie www.outletpark.eu/pomagamy). Na naszych urodzinach nie mogło zabraknąć dobrych uczynków. Tym razem nawiązaliśmy współpracę z Akademią Sztuki w Szczecinie, zakupując prace artystyczne studentów. Z okazji naszych urodzin 24 listopada powstanie artystyczna wystawa, na którą serdecznie zapraszamy – dodaje Agnieszka Pilarska.

To jednak nie koniec atrakcji. Przez dwa dni 25 i 26 listopada Klienci Outlet Park mogą wygrać
w konkursie atrakcyjne nagrody o łącznej puli 70 000 zł. Nagrodami głównymi będą najnowsze iphone 14 a także bony podarunkowe o wartości nawet 1000 zł.  W tych dniach w sklepach odbędzie się specjalny urodzinowy Black Week. To doskonała okazja, by zrobić zakupy w jeszcze lepszych cenach.

10. urodziny Outlet Park – co będzie się działo?

18.11 urodzinowe przywitanie klientów

19.11 godz. 12 zapraszamy na urodzinowy tort z tysiąca muffinek

19.11 godz. 17 BLOWEK na scenie w Outlecie

20.11 urodzinowe rabatowanie w Outlecie – specjalne zniżki i rabaty

21-23.11 konkursy z nagrodami do wygrania

24.11 wystawa prac artystycznych studentów Akademii Sztuki w Szczecinie

25-26.11 urodzinowy konkurs – do wygrania najnowsze iphone 14

25-26.11 urodzinowy Black Friday

27.11 konkurs z biletami do kina do wygrania

Świętujcie z nami urodziny #10/10.

Outlet Park Szczecin zlokalizowany jest na szczecińskim Prawobrzeżu. Oferuje markowe produkty 30-70% taniej od cen w regularnych sklepach. W Outlecie dodatkowo znajduje się 7-salowe kino Helios, Smyk Mega Store, Netto, Media Expert. Obecnie Outlet Park Szczecin to 120 sklepów i 1100 miejsc parkingowych. Wśród marek outletowych są m.in.: Adidas, Tommy Hilfiger, Marc O’Polo, Bialcon, Big Star, Bytom, Calvin Klein, Cross, Coccodrillo, Converse / CAT / Merrell, Diverse, Ecco, Medicine, Desigual, Nike czy Levi’s.

Outlet Park Szczecin jest zarządzany przez EPP Property Management. EPP jest największym zarządcą centrów handlowych w Polsce pod względem powierzchni najmu. Portfel firmy obejmuje 35 projektów, w tym 29 obiektów handlowych i sześć kompleksów biurowych.