PM 3 ogród sensoryczny

Aaale ogród sensoryczny!!! W przedszkolnej trójce, na osiedlu Zachód w Stargardzie

W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Stargardzie, w czwartek 6 czerwca 2024 roku, odbyło się uroczyste otwarcie ogrodu sensorycznego. To efekt wygranego projektu Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego 2024.

Na początku spotkania cała społeczność przedszkola, wspólnie z paniami, tańczyła i śpiewała. Po występach artystycznych wszyscy poszli do ogrodu, gdzie nastąpiło oficjalnie otwarcie przez dyrektor PM 3 Stargard Jolantę Bieleninik i wychowawczynię Annę Wręczycką. Nie zabrakło symbolicznego przecięcia wstęgi.

PM 3 ogród sensoryczny

Na koniec wszyscy mieli możliwość zrelaksować się spacerując alejkami ogrodu oraz korzystać ze sportowych konkurencji przygotowanych przez nauczycielki.

To był sportowy, cudowny i słoneczny dzień pełen atrakcji. Radość i uśmiech nie schodziły dzieciom z twarzy.

Ogród to miejsce do realizacji terapii integracji sensorycznej podopiecznych placówki oraz zajęć ogólnorozwojowych. Jako stały element architektury ogrodowej posłuży przez wiele lat. Będą korzystać z niego przedszkolaki oraz mieszkańcy osiedla Zachód.

Stargard pod szczęśliwą gwiazdą

TUTAJ zobacz opis projektu SBO.

Bardzo dziękujemy każdemu mieszkańcowi Stargardu, który przyczynił się do wygrania naszego projektu w Stargardzkim Budżecie Obywatelskim. Warto marzyć i spełniać marzenia, warto dać coś od siebie, warto pomagać. Dziękujemy!

PM 3 Stargard

INFORMACJE, ZDJĘCIA I WIDEO: PM 3 Stargard, oprac. (ech)