narkotyki policja
Fot. KPP Stargard

Akcja policjantów zakończona zatrzymaniem czterech poszukiwanych osób. Kobieta z narkotykami

Policyjna akcja pod hasłem „Bezpieczna dzielnica” odbyła się wczoraj w Stargardzie. W środowe popołudnie stargardzcy dzielnicowi działali przede wszystkim na stargardzkich osiedlach mieszkaniowych.

– Podczas działań mundurowi zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości oraz jedną osobę posiadającą środki odurzające – wyjaśnia mł. asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

Jak informuje Justyna Siwarska, pierwszego poszukiwanego patrol dzielnicowych zatrzymał na ulicy Skłodowskiej-Curie w Stargardzie.

– 53-letni mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Szczecinie celem odbycia kary roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności – wyjaśnia mł. asp. Justyna Siwarska.

Następny poszukiwany został zatrzymany na ulicy Wiejskiej w Stargardzie.

– 29-letni stargardzianin poszukiwany był za kradzieże, których się dopuścił – informuje Justyna Siwarska. – Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary roku pozbawienia wolności.

Trzecia poszukiwana osoba wpadła w ręce policjantów na ulicy Bema w Stargardzie.

27-latka poszukiwana była do ustalenia miejsca pobytu, ponadto posiadała przy sobie środki odurzające w postaci marihuany, amfetaminy oraz tabletek ecstazy.

mł. asp. Justyna Siwarska

– Ostatniego z poszukiwanych zatrzymał patrol referatu patrolowo – interwencyjnego. 53-letni mieszkaniec Stargardu poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary pozbawienia wolności – dodaje Justyna Siwarska.

Jak informuje Justyna Siwarska, wszystkie zatrzymane osoby trafią do zakładów karnych i aresztów śledczych, gdzie odbędą zasądzone kary.