Agnieszka Chylińska STARGARD
Agnieszka Chylińska w niedzielę 28 lipca 2024 roku zaśpiewa w nowym amfiteatrze w Stargardzie

Amfiteatr Stargard 28 lipca na Letniej diamentowej trasie Agnieszki Chylińskiej

Zapraszamy na koncerty Agnieszki Chylińskiej, jednej z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych polskich artystek. W Stargardzie Agnieszka Chylińska wystąpi w niedzielę 28 lipca 2024 roku, o godzinie 20, w nowym amfiteatrze.

Koncerty autorki takich przebojów jak: Jest nas więcej, Kiedyś do ciebie wrócę, to gwarancja niezapomnianych przeżyć i zastrzyk pozytywnej energii.

TUTAJ można dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

Od kilkudziesięciu lat Agnieszka Chylińska odważnie kroczy własną ścieżką i nie boi się podejmować artystycznego ryzyka. Odważnie eksperymentując ze swoim scenicznym wizerunkiem, nieustannie udowadnia swoją muzyczną wszechstronność. Teraz zaprasza do wspólnego powspominania minionych lat obfitujących w sukcesy, emocjonujące wyzwania i ogrom emocji.

Zachęcamy do wzięcia udziału w muzycznej podróży przez współczesne przeboje oraz największe hity i utwory sprzed lat w zupełnie nowych aranżacjach. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć wszystkie muzyczne oblicza artystki i rozsmakować się w jej twórczości. Słowem, to Agnieszka Chylińska w jej muzycznym kalejdoskopie.

Agnieszka Chylińska w ramach letniej diamentowej trasy koncertowej odwiedzi najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbije serca fanów prawdziwie dobrej muzyki.

Poczuj magię letniej diamentowej trasy i daj się porwać bezkonkurencyjnej charyzmie ikony polskiej muzyki, która w tym roku obchodzi swoje 30-lecie.

Bilety już dostępne! Dzieci do 3 roku życia wchodzą za darmo.

INFORMACJA ORGANIZATORÓW – WSPÓŁPRACA STARGARD.NEWS