Fot Internauta

Auto osobowe wbiło się w ciężarówkę na chociwelce

Na drodze wojewódzkiej 142 Szczecin – Chociwel zderzyły się dwa pojazdy. Kierowca i pasażer jadący hondą mieli ogromne szczęście.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 15 na tak zwanej chociwelce, czyli drodze wojewódzkiej 142. Na pierwszym kilometrze drogi, czyli na wyjeździe ze Szczecina. Auta jechały w kierunku Chociwla.

Kierowca ciężarówki zamierzał wykonać manewr zawracania na polu wyłączonym z ruchu i wtedy doszło do zderzenia z hondą, która nadjechała jadąc w tym samym kierunku co ciężarówka

Krzysztof Wojsznarowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie

Auto osobowe na szczecineckich numerach rejestracyjnych wbiło się w ciężarówkę. Na miejsce przybyły służby ratunkowe; pogotowie, policja, straż pożarna, przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Osoby jadące hondą mogą mówić o wielkim szczęściu. Wstępne informacje mówią o tym, że kierowca i pasażer nie doznali poważnych obrażeń. Mają urazy rąk.

Kierowca ciężarówki, obywatel Ukrainy, nie ucierpiał. On i kierowca hondy byli trzeźwi. Na miejscu działają stargardzcy policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia drogowego.

– Zdarzenie prawdopodobnie zostanie zakwalifikowane jako kolizja – informuje Krzysztof Wojsznarowicz.

Podoba ci się u nas? Jest ciekawie? Możesz postawić nam KAWĘ – KLIKNIJ TUTAJ 🙂