Bartłomiej Michaliszyn demokracja
Materiał KKW Lewica

Bartłomiej Michaliszyn: Bez demokracji nie ma rozwoju!

Demokracja również ta lokalna ma sens, kiedy wysłuchujemy wszystkich głosów. W przypadku monopolu władzy zamiera debata, a to hamuje rozwój. Dlatego jako kandydatki i kandydaci Lewicy do Rady Miejskiej ciężko pracujemy w kampanii by przywrócić w Radzie Miejskiej tak potrzebny dialog.

Bartłomiej Michaliszyn demokracja
Materiał KKW Lewica

Jednym z głównych zadań Rady Miejskiej jest kontrola prezydenta miasta oraz podlegających mu instytucji. Niezwykle ciężko jest kontrolować osobę z tego samego ugrupowania. Jako kandydaci i kandydatki Lewicy możemy zagwarantować Państwu gotowość do współpracy z przyszłym prezydentem w projektach społecznie potrzebnych. Jednak będziemy stawiać pytania, kontrolować i wsłuchiwać się w głosy mieszkańców.

Miasto jest dla mieszkańców, nie mieszkańcy dla miasta. W czasach powszechnego dostępu do Internetu chcemy włączać Stargardzian w procesy decyzyjne i konsultacje społeczne o jak najszerszym wymiarze.

Będziemy dbać o to aby instytucje miejskie wywiązywały się z dbania o czystość w mieście, a także sprawiały żeby nasze miasto było wygodne i przyjazne do życia. Postaramy zwiększyć się również bezpieczeństwo chociażby poprzez zwiększenie zasięgu oświetlenia miejskiego.

Bartłomiej Michaliszyn demokracja
Materiał KKW Lewica

Na listach Lewicy oprócz mojej osoby znajdą Państwo przedsiębiorczynie i popularyzatorki czytelnictwa jak Paulina Stawiarska, aktywistki społeczne jak Ewelina Węgielnik-Waszak, działaczy związkowych jak Jerzy Kostkiewicz i Urszula Przywara czy doświadczonych samorządowców jak Amadou Sy, Kamil Chwałek czy Krzysztof Ciach.

Lewica łączy w sobie młodość z doświadczeniem w trosce o nasz wspólny dom jakim jest Stargard.

wybory samorządowe bartłomiej michaliszyn
Materiał KKW Lewica

Materiał KKW Lewica