kod promocyjny

Betcris – dlaczego warto użyć kodu promocyjnego przy rejestracji?

W chwili obecnej trudno jest znaleźć typerów, którzy decydują się na założenia konta bukmacherskiego bez użycia kodu premiowego. Wyjątku nie stanowią tutaj także gracze noszący się z zamiarem przejścia procesu rejestracyjnego w Betcris. Dlaczego warto skorzystać z kodu afiliacyjnego u tego operatora zakładów wzajemnych?

Jeszcze kilka lat temu rynek selekcji sportowych wyglądał zupełnie inaczej. Funkcjonowało na nim znacznie mniej licencjonowanych podmiotów, a kody premiowe nie cieszyły się aż taką popularnością. Aktualnie wszystko wygląda inaczej, bo w naszym kraju swoje usługi zgodnie z prawem świadczy ponad 20 firm bukmacherskich. Dodatkowo mało który gracz podczas rejestracji nie korzysta z określonego kodu premiowego. Nic więc dziwnego, że podobnie sprawa przedstawia się z Betcris, gdzie co chwila zakładany jest całkowicie darmowy profil gracza wraz z takim czy innym ciągiem liter. Czy więc faktycznie warto w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego tego dobrze ocenianego buka wpisywać kod promocyjny?

AKTUALNY KOD PROMOCYJNY BETCRIS zobaczysz TU

Czemu warto użyć kodu w czasie rejestracji w Betcris?

W Betrcis warto użyć kodu premiowego w czasie rejestracji, ponieważ nic to nas nie kosztuje, nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku, a przynieść może naprawdę sporo dobrego – i to zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Na co zatem liczyć mogą początkujący amatorzy betowania? Przede wszystkim na:

  • powiększony bonus na start
  • dostęp do wszystkich akcji promocyjnych
  • dostęp do wszystkich usług

Rejestracja konta z kodem afiliacyjnym w Betcirs zapewnia wiele korzyści. Jedną z tych głównych jest dopisane do profilu gracza preferencyjnych warunków premii na powitanie. Tym samym każdy nowy gracz liczyć może na coś ekstra. Jeżeli zarejestrujecie się z odpowiednim kodem, to wówczas Wasz bankroll powiększy się nawet o 1400 zł, w skład których wejdą aż trzy premie od wpłaty. Dodatkowo skorzystanie z tego czy innego kodu umożliwi Wam także korzystanie z całego systemu promocyjnego, w tym m.in. z akcji kursowych. Gdyby tego było mało, to taka rejestracja odblokuje Wam dostęp do wszelakich usług tego renomowanego buka. To z kolei pozwoli Wam np. na edytowanie postawionego już zakładu lub połączenie kilku selekcji w ramach jednego wydarzenia.

Oczywiście rejestracja z kodem nie bez znaczenia jest także w późniejszej grze. Jeżeli więc zdecydujecie się na taki krok, to w przyszłości istnieje spora szansa, że czekać na Was będą m.in.:

  • dedykowane akcje
  • zdarzenia z ekstra doładowanymi mnożnikami bukmacherskimi

Naszym zdaniem to w zupełności wystarczający powód, aby w czasie przechodzenia procesu rejestracyjnego podać określony kod afiliacyjny. To tak naprawdę zajmie Wam zaledwie chwilę, a za to będziecie mieć gwarancję wszystkiego, co najlepsze. Dzięki temu nie będziecie musieli się martwić, że coś przejdzie Wam koło nosa. W końcu będziecie mogli skorzystać ze wszystkich ewentualnych promocji specjalnych oraz wydarzeń z podwyższonymi współczynnikami.

Kiedy używa się kodu premiowego w Betcris?

W Betcris kod afiliacyjny wpisuje się w określone miejsce formularza rejestracyjnego. Oznacza to, że z kodu skorzystać można tylko i wyłącznie raz, czyli w momencie zakładania całkowicie darmowego konta gracza. Jeśli zatem z jakiś powodów pominiecie ten krok i nie uzupełnicie pola z kodem promocyjnym, to nie będziecie mieli już możliwości wrócić do tego kroku. Tym samym na stałe utracicie korzyści płynące z zastosowania wspomnianego kodu. W związku z tym rekomendujemy Wam uważne przechodzenie poszczególnych pól formularza rejestracyjnego.

Na koniec warto pochylić się jeszcze nad kwestią najlepszego czasu na rejestrację z kodem. W naszym odczuciu na założenie konta wraz z takim czy innym ciągiem liter najlepiej zdecydować się w momencie, gdy akurat odbywa się jakieś ważne wydarzenie sportowe lub gra drużyna, z którą Betcreis ma umowę partnerską. Wówczas oprócz standardowego kodu czekać na Was może coś ekstra. Mowa tutaj chociażby o możliwości postawienia pierwszego zakładu z niezwykle atrakcyjnym boostem kursowym. Doskonale obrazuje to chociażby akcja, w której za postawienie wygranej Pogoni Szczecin w Cracovią do swojego kuponu dopisać można było zakład z mnożnikiem aż 75.00.

Na szczęście Betcris praktycznie zawsze jest dobry moment na taką rejestrację, bo w jego ofercie regularnie pojawiają się tego typu promocje. Jak więc widzicie, w Betcris po prostu trzeba użyć kodu premiowego w czasie rejestracji, bowiem przynosi on same korzyści.

MATERIAŁ INFORMACYJNY