Bio Star Stargard gruz
Fot. Grzegorz Drążek

Bio Star Stargard ma ofertę dla mieszkańców gminy Kobylanka

Bio Star Stargard przygotował ofertę dla mieszkańców gminy Kobylanka na odbiór odpadów budowlanych i remontowych z terenu tej gminy. Można wynająć kontenery lub worki big-bag.

Spółka Bio Star wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych, uzupełnia swoją ofertę o odbiór odpadów budowalnych i remontowych z terenu Gminy Kobylanka, w podstawianych kontenerach.

Bio Star Stargard

W ofercie odbiór:

  • gruzu
  • gruzu budowlanego
  • odpadów budowlanych
  • odpadów remontowych

Od stargardzkiego Bio Staru można wynająć kontenery o pojemności 5, 6, 7, 8, 16, 25 i 30 metrów sześciennych.

– Świadczenie usługi podstawienia kontenera odbywać się będzie po kontakcie z Biurem Obsługi i ustaleniu zakresu świadczenia usługi – wyjaśnia Bio Star Stargard. – Podstawiony kontener na gruz lub odpady remontowe pozostawiamy na okres do 7 dni. Odbiór kontenera odbywa się po upływie deklarowanego okresu wynajmu, lub po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.

Osoby, które nie mają miejsca na ustawienie kontenera mogą kupić worki big-bag.

– Worki o pojemności 1 metra sześciennego można zakupić w naszym Biurze Obsługi przy ulicy Bogusława IV 15 w Stargardzie – informuje Bio Star Stargard. – Odbiór zgłoszonego telefonicznie do odbioru worka big-bag odbywać się będzie po kontakcie z Biurem Obsługi i ustaleniu terminu.

Koszt, zgodnie z cennikiem za odbiór kontenerów i worków plus opłata (transportowa), za odbiór kontenera spoza terenu Miasta Stargard – 250 zł netto, natomiast za odbiór worka big-bag – 100 zł netto.

Osoby z gminy Kobylanka zainteresowanie ofertą spółki Bio-Star Stargard mogą się kontaktować w tej sprawie:

  • pod numerem telefonu 91-577-01-69
  • pisząc na adres mailowy zgloszenia@biostar.stargard.pl