Błękitni Stargard
Fot. Grzegorz Drążek

Błękitni Stargard nie przełamali się na koniec sezonu III ligi

W ostatnim w sezonie 2023/2024 meczu w grupie 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard przegrali dzisiaj na wyjeździe z Wikędem Luzino 3:4.

Tym samym stargardzki trzecioligowiec nie przełamał się na koniec sezonu. To czwarta kolejna porażka Błękitnych Stargard w III lidze.

W 11 minucie gospodarze wyszli dziś na prowadzenie. Bramkę zdobył Szymon Skurat. W 34 minucie do remisu doprowadził Michał Marczak. Jeszcze w pierwszej połowie ponownie na prowadzenie wyszedł Wikęd. W 42 minucie gola zdobył Jakub Krefft.

Wdrugiej połowie oba kluby zdobyły po dwa gole. W 51 minucie prowadzenie gospodarzy podwyższył Szymon Skurat. W 82 minucie kontaktową bramkę dla gości zdobył Michał Marczak wykorzystując karnego. W 85 minucie Wikęd ponownie miał dwie bramki przewagi. Gola zdobył Kamil Machalek. Wynik ustalony został w szóstej doliczonej minucie, kiedy to Błękitni zdobyli trzeciego gola, autorstwa Damiana Niedorada-Bednarczyka.

Stargardzki zespół kończy sezon z siedemnastoma zwycięstwami, czterema remisami, trzynastoma porażkami. 55 punktów zapewniło stargardzkiemu zespołowi piąte miejsce w tabeli. Blisko była czwarta pozycja. Po wygranej dzisiaj w trzydziestej czwartej serii spotkań Błękitnych wyprzedził Zawisza Bydgoszcz.