Piłkarze trzecioligowych Błękitnych Stargard

Błękitni Stargard pewnie wygrali w III lidze. Tylko oni strzelali bramki

W trzydziestej pierwszej serii spotkań w grupie 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard pokonali na wyjeździe Polonię Środa Wielkopolska 3:0.

Spotkanie rozegrane zostało w niedzielny wieczór, 28 maja 2023 roku, w Środzie Wielkopolskiej.

Bramki w dzisiejszym meczu strzelali tylko goście. Po pierwszej połowie wygrywali 1:0. W 20 minucie gola strzelił Olivier Kliś. W drugiej połowie Błękitni dołożyli dwa trafienia. W 65 minucie swoją drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Kliś, a w 78 minucie wyni8k meczu ustalił Damian Niedojad. Stargardzki zespół wygrał 3:0.

Błękitni mają dziesięć zwycięstw, tyle samo porażek i jedenaście remisów. W tabeli są na jedenastym miejscu. Stargardzki zespół nie walczy w tym sezonie o najwyższe cele, ale i nie musi bronić się przed degradacją.

W tym sezonie rozegrane zostaną jeszcze trzy serie spotkań. Kolejny mecz Błękitni rozegrają w Stargardzie. 3 czerwca podejmą Pogoń Nowe Skalmierzyce, która ma 45 punktów i zajmuje ósme miejsce w tabeli.