Artyści Sceny Art Cafe na ArtFestiwalu Stargard 2022
Artyści Sceny Art Cafe na ArtFestiwalu Stargard 2022 Fot. Emilia Chanczewska

COOLturalne wakacje 2022. Festiwal nad Miedwiem, kino na leżakach, kiermasz charytatywny, recital Sceny Art Cafe

Z redakcją Stargard.News zaplanuj kulturalny wakacyjny czas. Zobacz, co ciekawego się dzieje w tym tygodniu. Możesz wybrać się nad Miedwie, możesz wziąć udział w imprezach w teatrze letnim w parku Chrobrego.

Do niedzieli 10.07.2022 roku – Teatr w Stodole: Festiwal Teatralny pod Gwiazdami

Kilkadziesiąt spektakli teatralnych w 7 dni! Ponadto warsztaty artystyczne z niezwykłymi ludźmi! To wszystko na terenie ośrodka położonego przy jednym z najpiękniejszych jezior w Polsce. Ośrodek wypoczynkowy Hania w Morzyczynie nad Miedwiem kolejny raz zamienił się w prawdziwą Strefę Teatru i Artyzmu i gościć będzie mieszkańców całego województwa i nie tylko.

Więcej o festiwalu nad Miedwiem zobacz TUTAJ

Piątek 8.07.2022 roku, godzina 22:00 – Kino na leżakach

Piątkowo, kinowo czyli… Kino na leżakach. O godzinie 22:00 w Teatrze Letnim (Park Chrobrego) w klimacie plenerowym zobaczyć można komedię romantyczną „Miłość jest blisko”.

„Miłość jest blisko” – Dwoje przyjaciół z dzieciństwa nawiązuje relacje z idealnymi partnerami. Szybko jednak stwierdzają, że chyba łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Zabawna i słodka opowieść z plejadą gwiazd polskiego kina: Weroniką Książkiewicz, Olgą Bołądź, Wojciechem Solarzem i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych.

Niedziela 10.07.2022 roku, godzina 13:00 – Kiermasz dla Samuela

Niedzielne popołudnie to czas na otwarcie serc! Od godziny 13:00 SCK serdecznie zaprasza na kiermasz charytatywny dla Samuelka Rodzocha. Samuel ma 5 lat. Ma nieuleczalną wadę serca, zastawkę w głowie, padaczkę i zanik nerwów wzrokowych. Nie mówi, nie widzi, nie chodzi. Największy problem, z jakim mierzy się Samuel to przeraźliwy ból, który niszczy go każdego dnia. Teraz pojawiła się szansa dla Samuela na pomniejszenie jego bólu operacyjnie. Mamy potwierdzenie, że Samuel został zakwalifikowany do operacji fibrotomii. Dzięki tej operacji ból by odpuścił – i nie niszczył już dziecka. 

Niedziela 10.07.2022 roku, godzina 17:00 – Scena Art Cafe

„Plaża Art Cafe” w Teatrze Letnim! Już w najbliższą niedzielę, 10 lipca o godz. 17:00 artyści Sceny Art Cafe obwieszczą wszem i wobec, że… „To już lato!”. Będą plażowe, wakacyjne klimaty i znane letnie piosenki. Znając ekipę Art Cafe nie będzie wcale „letnio”, tylko gorąco i żywiołowo. Wystarczy przyjść do Teatru Letniego, przymknąć oczy i przenieść się tam, gdzie „morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew…”

Na scenie: Celina Gładysz, Joanna Sabo, Krzysztof Gładysz, Piotr Dolata, Piotr Świrepo, Maciej Szeliga, Daniel Ziomko, Wojciech Gurak, Tony Kanicki.

Na wszystkie wydarzenia w teatrze letnim w parku Chrobrego wstęp jest WOLNY.

POZOSTAŁE WYDARZENIA (biletowane):

  • 26.08.2022, Summer Disco
  • 27.08.2022, Hip-Hop Festival Stargard ’22
  • 23.09.2022, Stanisław Soyka Kwintet

INFORMACJE: STARGARDZKIE CENTRUM KULTURY – ORGANIZATOR