Kluczevia

Deszczowa piosenka o Kluczevii. Sześć goli i hat trick

Polski Cukier Kluczevia Stargard wysoko zwyciężył na swoim boisku w trzynastej serii spotkań zachodniopomorskiej IV ligi.

Rywalem stargardzkiego zespołu był MKP Szczecinek. Deszcz, który rozpadał się w sobotę w Stargardzie, nie przeszkodził piłkarzom Kluczevii w skutecznym graniu. Wygrali oni 6:1.

Po pierwszej połowie było 4:0. Kibice na stadionie przy ulicy Niemcewicza byli świadkami klasycznego hat tricka, autorstwa Michała Magnuskiego. Trafiał on do bramki gości w 33, 36 i 41 minucie. Jeszcze przed przerwą, w 43 minucie, na 4:0 podwyższył Kacper Dudek.

W drugiej połowie gole w stargardzkiej drużynie strzelali Konrad Korczyński i Miłosz Iżewski. Między tymi trafieniami jedynego gola dzisiaj strzelił MKP. Stargardzki zespół wygrał 6:1 i pozostaje w ścisłej czołówce tabeli zachodniopomorskiej IV ligi piłkarskiej.

Inny stargardzki zespół rywalizujący w IV lidze – rezerwy Błękitnych Stargard – zagra jutro o godzinie 13 na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie przeciwko Gavii Choszczno.

Kolejne spotkanie Polski Cukier Kluczevia rozegra 29 października, na wyjeździe przeciwko Iskierce Szczecin. To będzie ważne spotkanie. Naprzeciwko siebie staną dwa zespoły liczące się w walce o awans na trzecioligowe boiska.