W poniedziałkowe – 22 września 2025 roku – popołudnie, na szpitalny oddział ratunkowy szpitala w Stargardzie trafili poszkodowani w dwóch zdarzeniach.
Wczoraj po godzinie 16 pod stargardzki SOR przyjechały, w krótkim odstępie czasu, dwa policyjne radiowozy. Jak się okazało, po godzinie 15, doszło w naszym mieście do dwóch zdarzeń.
– Na ulicy Bema była kolizja dwóch samochodów osobowych, a na ulicy Podleśnej wypadek w pracy – informuje Stargard.News asp. Justyna Siwarska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.
Dopytaliśmy w pogotowiu ratunkowym o osobę poszkodowaną na ulicy Podleśnej.
– Zespół ratownictwa medycznego został zadysponowany do poszkodowanego 62-letniego mężczyzny z urazem głowy oraz kończyny górnej – informuje Stargard.News Natalia Dorochowicz, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. – Pacjent przewieziony do szpitala. Przytomny, w stanie stabilnym.
Uważajmy na siebie!
