Fot. Emilia Chanczewska, archiwum

Dzicz będzie darła mordy ;) Szykujcie glany na sobotę!

W sobotę 2 lipca br., od godziny 16, w teatrze letnim w parku Chrobrego w Stargardzie, rozpocznie się IV Festiwal rockowy Dragrats. To muzyczny manifest przeciwko używkom.

Z informacji od organizatorów wynika, że będzie to wydarzenie, zarówno w warstwie muzycznej, jak i tekstowej, bez kompromisów!

Festiwal Dragrats to koncerty artystów reprezentujących scenę ciężkiego brzmienia – zapowiada Maciej Dura-Pomarański ze Stargardzkiego Centrum Kultury, które patronuje temu wydarzeniu, w ramach cyklu imprez COOLturalne Wakacje w Stargardzie. – Nie zabraknie muzycznych niespodzianek! Gramy jak co roku z okazji światowego dnia walki z narkomanią! Na scenie Last Penance – mroczny metalcore z Warszawy, Garota – black metal ze Szczecina, szczeciński kwintet Second Sun, DZ!CZ – teksty nie podnoszą na duchu, są wyciem beznadziei, bezradności i depresji, wyrazem pogardy dla polityki od lewa do prawa, nietolerancji i konsumpcjonizmu, Skøv – połączenie punku i metalu. Melodyjki, groove, darcie mordy, blasty oraz Antivist – metalcore ze Szczecina (na zdjęciu)POSŁUCHAJCIE.

16:00 Second Sun

16:45 DZICZ

17:30 Garota

18:15 Skøv

18:55 Antivist

19:50 Last Penance

Na sobotni festiwal Dragrats w parku Chrobrego wstęp jest wolny.

After party – pub Fanaberia przy ul. Mickiewicza 3B.