i błękitni i kluczevia
Fot. Grzegorz Drążek

Grają w III lidze. Błękitni w Stargardzie, Kluczevia na wyjeździe

Trzecioligowcy rozegrają czwartą serię spotkań. W grupie 2 ze stargardzkich klubów u siebie zagrają Błękitni.

Po zwycięstwie w minioną sobotę w derbach z Kluczevią, Błękitni o kolejne punkty zagrają przeciwko kolejnemu beniaminkowi III ligi.

23 sierpnia przy Ceglanej Błękitni zmierzą sie z Lipnem Stęszew. Najbliższy rywal stargardzkiego zespołu raz wygrał, raz zremisował, raz przegrał. W jedynym wyjazdowym spotkaniu klub z Wielkopolski pokonał rezerwy Lecha Poznań. Błękitni u siebie grali na razie raz i przegrali z Elaną Toruń. Sobotnie spotkanie w Stargardzie rozpocznie się o godzinie 15.

Natomiast dzień wcześniej swoje czwarte ligowe spotkanie rozegra Kluczevia Stargard. W piętek we Wronkach mierzyć się będzie z rezerwami Lecha. Kluczevia ma 4 punkty, jej najbliższy rywal trzy. U siebie rzerwy Lecha grały dotychczas raz, przegrywając z Lipnem. Kluczevia swoje jedyne wyjazdowe spotkanie wygrała, pokonując w drugiej kolejce Pogoń Nowe Skalmierzyce.