Boisko piłkarskie
Fot. ilustracyjne

Grała IV liga. Klub ze Stargardu wygrał, klub ze Stargardu przegrał

Czwarta seria spotkań rozegrana została w zachodniopomorskiej IV lidze. Spośród klubów ze Stargardu jeden wygrał, drugi przegrał. Podobnie było w przypadku klubów z gminy Dolice w powiecie stargardzkim.

W miniony weekend Polski Cukier Kluczevia Stargard grał u siebie z Iną Goleniów, rezerwy Błękitnych Stargard na wyjeździe z Wieżą Postomino.

Kluczevia wygrała 4:0. Bramki zdobyli dwie Michał Magnuski, po jednej Savastsynau Yauheni i Patryk Baranowski. Rezerwy Błękitnych przegrały z Wieżą Postomino 0:2. Kluczevia ma trzy zwycięstwa i porażkę, w tabeli jest na piątym miejscu. Błękitni II Stargard mają zwycięstwo, remis i dwie porażki, w klasyfikacji są na dziesiątej pozycji.

Jeśli chodzi o pozostałe kluby reprezentujące powiat stargardzki, Biali Sądów pokonali u siebie Odrę Chojna 4:0, a Unia Dolice przegrała w Policach z Chemikiem 1:2. Bramki w zespole Białych strzelili Viktor Kolesnyk, Sebastian Inczewski, Karol Ogórek, Grzegorz Magnuski, a w Unii – Otari Giorgobiani. Biali mają komplet czterech zwycięstw i są na czwartym miejscu w tabeli. Unia ma zwycięstwo i trzy porażki i zajmuje dwunaste miejsce.

Kolejne mecze:

  • Błękitni II Stargard – MKP Szczecinek (9 miejsce, 6 pkt) – 2 września, godzina 18
  • Olimp Gościno (18 miejsce, 0 pkt) – Polski Cukier Kluczevia Stargard – 2 września, godzina 15
  • Unia Dolice – Bałtyk Koszalin (2 miejsce, 12 pkt) – 2 września, godzina 16
  • Orzeł Wałcz (13 miejsce, 3 pkt) – Biali Sądów – 2 września, godzina 17