Izabela Kołwzan
Jedna z prac Izabeli Kołwzan ze Szczecina

Izabela Kołwzan ze Szczecina pokaże artystyczne szkło w Galerii Sztuki Brama

Łączy piękno z praktycznością. Tworzy unikatowe szklane lampy, misy, patery, wazony, świeczniki, zegary… Szczecińska artystka ma wystawę w Stargardzie. Wernisaż w czwartek, o godzinie 18, w galerii Bramy Wałowej.

Izabela Kołwzan ze Szczecina to artystka tworząca sztukę użytkową ze szkła. Jej prace są wyjątkowe, niepowtarzalne, zachwycają kształtem i barwą. Oświetlają i zdobią wnętrza. Oglądać je można m.in. na instagramie @kolwzandesign, gdzie Izabela Kołwzan następująco się przedstawia: „Witam Cię wśród cudownych kształtów i kolorów. Połączenie szklanych, kruchych historii z tym co stałe. Zapraszam do świata pasji i wyobraźni!”

„Na żywo” dostępne będą, po raz pierwszy w Stargardzie, już od najbliższego czwartku.

Stargardzkie Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Plastycznych Brama zaprasza w czwartek, 23 lutego 2023 roku, o godzinie 18, do Galerii Sztuki Brama w Bramie Wałowej przy końcu ulicy Chrobrego w Stargardzie, na wernisaż prac Izabeli Kołwzan, pt. „Światło na lampy”. Do Galerii Sztuki Brama i na wernisaż wstęp jest wolny. Uświetni go młoda, stargardzka wokalistka Adrianna Bąk, która zaśpiewa piosenki z recitalu „Wymyślić życie tak jak film”.

Wystawa Światło na lampy
SSMSP Brama