Stargard

Jesteś w trudnej sytuacji finansowej? Możesz dostać jedzenie

Od 1 do 4 sierpnia w Stargardzie będzie rozdawana żywność dla osób uboższych i dla bezdomnych.

Produkty będą rozdawane przy Stargardzkim Centrum Kultury, obok wejścia od strony ulicy Wojska Polskiego. Dystrybucją żywności zajmuje się stargardzkie stowarzyszenie Misja Dobra Nowina.

Żywność nie będzie rozdawana na zasadzie, kto przyjdzie, ten dostanie. Wcześniej potrzebujący muszą zapisać się na listę, którą przygotowuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stargardzie. To akcja skierowana do mieszkańców Stargardu.

zywnosc
Fot. www.stargard.pl

– Jedzenie będzie wydawane przez cztery pierwsze dni sierpnia od 9.30 do 14.30 – zapowiada stargardzki magistrat. – Trzeba pamiętać, że zainteresowani otrzymaniem tego wsparcia powinni zgłosić się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Tam wydane zostaną skierowania umożliwiające dostanie produktów spożywczych. Takiego zaświadczenia nie potrzebują osoby bezdomne.

W materiale zamieściliśmy grafikę przedstawiającą harmonogram rozdawania żywności. Kolejność będzie alfabetyczna. Na rozpisce zaznaczono, dni i godziny przypisane nazwiskom rozpoczynającym się na poszczególne litery.