Julia Iwaniuk
Julia Iwaniuk, fot. archiwum prywatne

Julka Iwaniuk. Polska Miss Nastolatek może być ze Stargardu!

18-letnia stargardzianka odważyła się wystartować w wyborach Polskiej Miss Nastolatek. Trwa etap preeliminacji, w których ma numer 1 w swojej grupie. Można ją wesprzeć głosami przez smsy, wirtualny bilet i na social mediach.

Julia Iwaniuk w styczniu skończyła 18 lat. Uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie, w klasie o profilu społeczno-prawnym. Od września zaczyna klasę maturalną.

Choć myślała o tym już od jakiegoś czasu, właśnie teraz zdecydowała się na udział w wyborach piękności.

– Wysłałam swoje zdjęcia i wymiary – wzrost 168 cm, waga 52 kg – mówi Julia Iwaniuk ze Stargardu. – Nie wiem jak to się stało, że dostałam numer 1 w swojej grupie, gdzie jest 20 dziewcząt. To jest szczęście! Głosować na mnie można przez smsy, wirtualny bilet. Darmowe głosowanie jest przez Facebooka, Instagram. Warunkiem jest polubienie strony organizatora i sponsora. Głosowanie jest krótkie, trwa tylko do 2 sierpnia. Liczę na to, że stargardzianie mają wielką moc. Do półfinału wyborów wybrana zostanie jedna dziewczyna z każdej grupy. Ćwierćfinał jest 1 września w Warszawie, w październiku planowany jest półfinał.

Julia Iwaniuk od 3 roku życia tańczy taniec współczesny w Młodzieżowym Domu Kultury w Stargardzie, w grupie Ekspresja I u pani Weroniki Żółwińskiej. Regularnie ćwiczy na siłowni, w klubie Organic Fitness w Zodiaku.

– Kiedyś byłam zbyt szczupła, dzięki siłowni moja sylwetka odpowiednio się zmieniła – opowiada Stargard.News Julia Iwaniuk. – Interesuje mnie też makijaż. Zawsze chciałam działać w fotomodelingu, jako influencerka, co zresztą bardzo się łączy. W wakacje trafiłam na okazję i spróbowałam, zgłosiłam się do castingu na Polską Miss Nastolatek. Jeżeli mi się uda, będzie to promocja dla naszego miasta. Jeżeli wygram w swojej grupie będę jako stargardzianka reprezentować województwo zachodniopomorskie. Wiara jest duża, wsparcie też, szczególnie od rodziny i przyjaciół. Mam nadzieję, że się uda!