Czesuafplakat

Kabaret Czesuaf będzie bawić w Piwnicy TPS

Towarzystwo Przyjaciół Stargardu zaprasza do swojej Piwnicy pod ratuszem na występ świetnego poznańskiego kabaretu Czesuaf, który na scenie jest już od 20 lat.

Przed laty tradycją w Piwnicy TPS były występy z cyklu piwnicznych spotkań kabaretowych. Na piwnicznej scenie gościły najbardziej znane i lubiane, ale i początkujące, ambitne polskie kabarety. Bywanie na nich i relacjonowanie było czystą przyjemnością! Niestety, cykl został zakończony. Ale już za tydzień można się wybrać do Piwnicy TPS pod ratuszem na jeden z „debeściarskich” kabaretów, który działa od 2002 roku, poznański kabaret Czesuaf.

– Zapraszamy na występ jednego z najlepszych polskich kabaretów. W piątek, 24 lutego o godzinie 19 na piwnicznych deskach kabaret CZESUAF zaprezentuje nam swój nowy program pod ekscytującym tytułem „Skandal” – informuje Mariusz Jankowski z Towarzystwa Przyjaciół Stargardu. – Dla przypomnienia – gościliśmy ten zespół już kilkukrotnie (ostatnio 4 lata temu) i zawsze były to świetne występy. CZESUAF, nagradzany na wszystkich najważniejszych festiwalach i przeglądach, cieszy się opinią jednej z najinteligentniejszych grup kabaretowych. Możemy być pewni dobrego aktorstwa, błyskotliwych tekstów oraz talentu wokalnego Olgi Łasak.

Organizatorzy gwarantują wręcz bardzo udany wieczór i raz jeszcze serdecznie zapraszają.

Bilety w cenie 50 zł normalne i 40 zł ulgowe można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej Rynek Staromiejski 4 lub – o ile zostaną – przed występem.