Fot Pixabay.com

Kluczevia strzeliła dwa gole, ale przegrała w III lidze

W III lidze piłkarskiej rozgrywana jest 32 seria spotkań. Polski Cukier Kluczevia przegrał z Zawiszą Bydgoszcz 2:3, a Błękitni Stargard zdobyli 3 punkty walkowerem.

Kluczevia i Zawisza zagrali w Stargardzie. To był przedostatni mecz stargardzkiego klubu w III lidze. Już tydzień temu wiadomo było, że beniaminek ze Stargardu nie utrzyma się na tym poziomie rozgrywkowym.

Polski Cukier Kluczevia przegrał z Zawiszą 2:3. Po pierwszej połwie był remis 2:2, a Zawisza zwycięskiego gola strzelił w 89 minucie. To dwudziesta druga porażka stargardzkiego klubu w sezonie. Przed Kluczevią jeszcze spotkania 11 czerwca w Jarocinie przeciwko Jarocie i 18 czerwca w Stargardzie przeciwko Sokołowi Kleczew.

W grupie 2 III ligi występują także Błękitni Stargard. W 32 serii spotkań zdobyli 3 punkty walkowerem. Elana Toruń wycofała się bowiem z rozgrywek, a właśnie przeciwko tej drużynie mieli dzisiaj rywalizować Błękitni.

Błękitni Stargard mają trzynaście zwycięstw, sześć remisów i trzynaście porażek. Nie muszą się obawiać degradacji, ale i nie mają szans na powrót po roku na boiska II ligi. Przed Błękitnymi spotkania 11 czerwca w Stargardzie przeciwko Pogoni Nowe Skalmierzyce i 18 czerwca w Koszalinie przeciwko Bałtykowi.