otwarcie amfiteatru koncerty
SCK

Kwiat Jabłoni, Natalia Kukulska, Kuba Badach i inni… Plejada gwiazd polskiej muzyki na otwarcie amfiteatru w Stargardzie

Piątek 21 czerwca 2024, ostatni dzień roku szkolnego 2023/2024, to jednocześnie pierwszy dzień działalności nowego amfiteatru w Stargardzie. Dziś miasto ogłosiło gwiazdy zaproszone na inauguracyjny koncert.

Stawialiśmy na jedną, „mocną” gwiazdę zagraniczną. Stargardzkie Centrum Kultury postawiło jednak na kilku polskich artystów. Tych którzy wciąż są na topie i tych, o których jest już nieco ciszej.

W piątek 21 czerwca 2024 roku, o godzinie 19, w przebudowanym stargardzkim amfiteatrze zaśpiewać mają: wokalistki Natalia Kukulska, Kasia Moś, Milena Lange, wokaliści Łukasz Zagrobelny, Igor Herbut, Kuba Badach. Wokalistom towarzyszyć ma Warsaw Impressione Orchestra pod batutą Tomasza Szymusia. Na zakończenie wystąpić ma duet Kwiat Jabłoni.

Zapowiada się naprawdę mocne otwarcie. Wstęp na piątkowe (21.06) wydarzenie będzie bezpłatny. Początek o 19:00. Warto wziąć udział w tej imprezie i na własne oczy przekonać się, że zmodernizowany amfiteatr to świetny, funkcjonalny i komfortowy obiekt dla wszystkich.

Urząd Miejski w Stargardzie

Koncert na otwarcie amfiteatru będzie preludium do muzycznego weekendu w Stargardzie 22-23 czerwca br., kiedy to odbędzie się Stargard Festiwal ’24, czyli koncertowe Dni Stargardu.

Tymczasem w amfiteatrze praca wre. W tym tygodniu trwa montaż zadaszenia nad sceną.

amfieatr zadaszenie
Fot. Internauta Patryk