STC Stargard
Facebook/STC Stargard

Maraton Zachodniej Ligi MTB. Stargardzianin na podium

Trzech reprezentantów Stargardzkiego Towarzystwa Cyklistów wystartowało w zawodach w Bogdańcu. Na podium w swojej kategorii wiekowej stanął Wojciech Fiszer.

14 sierpnia w Bogdańcu odbył się rowerowy maraton Zachodniej Ligi MTB. STC Stargard reprezentowali Paweł Szubert, Jan Słabkowski, Wojciech Fiszer. Startowali oni na dystansie 33 kilometrów. W klasyfikacji generalnej uplasowali się odpowiednio na 26, 89 i 96 miejscu.

Wojciech Fiszer stanął na podium w swojej kategorii wiekowej M2. Stargardzianin zajął w niej trzecie miejsce. Tuż za podium w kategorii M4, na czwartym miejscu, był Paweł Szubert. Jan Słabkowski był dziewiąty w kategorii wiekowej M5.

– Jestem bardzo zadowolony z wyniku, który osiągnąłem, to moje drugie podium w kolarskiej imprezie na tle regionalnym i międzywojewódzkim – komentuje Wojciech Fiszer. – Nasza drużyna startowała na dystansie mini 33 km. Trasa była ciężka, mieliśmy 700 metrów przewyższenia.