Marsz dla życia Stargard
marsz.org

„Marsz dla życia i rodziny” przejdzie w niedzielę 16 czerwca przez Stargard

Wyznawcy konserwatywnych, prawicowych, katolickich wartości mogą w tym tygodniu skorzystać z propozycji Stowarzyszenia Polski Klub Patriotyczny. W niedzielę w naszym mieście organizowany jest, podobnie jak w całym kraju, Marsz dla Życia i Rodziny.

Pierwszy taki stargardzki marsz wyruszyć ma w niedzielne południe sprzed stargardzkiej kolegiaty mariackiej i dotrzeć do pomnika Jana Pawła II w centrum.

Ideą marszu – w założeniu organizatorów – ma być „manifestacja przywiązania do wiary, tradycji i rodziny, do prawa do życia dla bezbronnych oraz będzie to sprzeciw wobec deprawacji społeczeństwa.”

Marsz dla życia

Rodzinne świętowanie w Stargardzie!

Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca ulicami Stargardu przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny! Startujemy w samo południe – o 12.00, z parkingu przy stargardzkiej kolegiacie! Przed marszem zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 11.00 w Kolegiacie NMP Królowej Świata.

Tej niedzieli – 16 czerwca, także w Warszawie oraz w kilkudziesięciu innych polskich miastach Polski przejdą Marsze Dla Życia i Rodziny!

To będzie nasza manifestacja przywiązania do wiary, tradycji i rodziny; do prawa do życia dla bezbronnych oraz będzie to sprzeciw wobec deprawacji społeczeństwa!

Zjednoczeni dla życia, rodziny, Ojczyzny! Rodzina – siłą narodu! Zapraszamy!

Stowarzyszenie Polski Klub Patriotyczny