Policja
Fot. Grzegorz Drążek

Martwi mężczyźni na ulicach w Stargardzie. Na Starym Mieście i w pobliżu dworca

Stargardzka policja ustala okoliczności śmierci dwóch mężczyzn, których ciała znaleziono dzisiaj na ulicach w dwóch różnych rejonach miasta.

Po godzinie 7 o zdarzeniu na Starym Mieście poinformowali nas czytelnicy. Na tyłach Urzędu Gminy Stargard przy Rynku Staromiejskim, na podwórzu między budynkami mieszkalnymi przy ulicy Grodzkiej a Mariacką, w pobliżu kolegiaty, leżały zwłoki. Na miejscu jest policja.

Policja potwierdza, że nie żyje mężczyzna. Na początku nie były znane jego personalia, ale policjanci już je ustalili. Chodzi o 63-letniego mężczyznę. Ustalane są okoliczności jego śmierci.

Jak mówią nam mieszkańcy, w okolicy tej przebywają bezdomni. Być może to z tego środowiska był ten mężczyzna. Na tyłach urzędu gminy, gdzie znaleziono zwłoki, są ślady po legowisku bezdomnych utworzonym pod schodami. Ciało leżało nieco z boku od nich.

Jeden z internautów, w komentarzu na ten temat na naszym profilu fejsbukowym, poinformował, że podobne zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano w okolicy dworca kolejowego w Stargardzie. Tam także znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Przy jednym z punktów gastronomicznych przy ulicy Dworcowej. Na miejscu również jest policja. Policjanci już ustalili personalia mężczyzny. Miał on 53 lata. Ustalane są okoliczności jego śmierci.