McDonald's Stargard Po3udnie otwarcie
Fot. Grzegorz Drążek

McDonald’s Stargard Południe otwarty. Pierwszego dnia zamówienia z upominkami

Dziś o godzinie 9 otwarty został McDonald’s Stargard Południe. W dniu otwarcia klienci otrzymują firmowe upominki, a na zewnątrz są takie atrakcje jak m.in. dmuchańce, fotobudka 360, bańki mydlane.

McDonald’s Stargard Południe powstał w pobliżu osiedla Pyrzyckiego, pod adresem Powstańców Warszawy 13. Tuż przy drodze wojewódzkiej 106, obok zjazdu z obwodnicy Stargardu, na terenie na którym przez lata działał komis samochodowy.

Pod koniec lutego Stargard.News zapowiadał tę inwestycję. Trwała wtedy jeszcze wyprowadzka komisu. Po czterech miesiącach stoi już w tym miejscu lokal McDonald’s, który 28 czerwca 2024 roku został otwarty.

O godzinie 9 drzwi otwarte zostały dla klientów. Poprzedziło to nawoływanie przez młodych ludzi stojących w długiej kolejce do otwarcia i wspólne odliczane od 10 do 1.

Dzisiaj na każdego klienta czekają upominki.

McDonald’s Stargard Południe

Rozdawane są dzisiaj między innymi plecaki i torby firmowe.

„Klientem 0” restauracji McDonald’s Stargard Południe była sympatyczna pani Ewelina ze Stargardzkiego Stowarzyszenia Chorych na SM, poruszająca się na wózku.

– Wybierałam się z córką na zakupy, gdy spontanicznie zaproponowała żebyśmy były na otwarciu McDonald’s. Wszystko nam smakowało, było smaczne i świeże – mówi pani Ewelina, która została przed otwarciem głównych drzwi wpuszczona bocznym wejściem, powitana i obdarowana firmowym plecakiem przez szefostwo firmy.

W dniu otwarcia przygotowano dodatkowe atrakcje. Przy parkingu są dmuchańce, fotobudka 360, malowanie buzi, bańki mydlane, różne gry i zabawy.

McDonald’s Stargard Południe otwarty jest codziennie od godziny 6 do północy. Te same godziny otwarcia obowiązują na linii McDrive. Parkowanie przed lokalem jest płatne, ale po dokonaniu dowolnego zakupu pierwsza godzina jest darmowa. To drugi McDonald’s w Stargardzie. Pierwszy, w którym na ogródku zewnętrznym jest plac zabaw dla dzieci.

Materiał promocyjny