Zatrzymany z narkotykami
Fot. KPP Stargard, archiwum

Mefedron i ecstasy w mieszkaniu w Stargardzie

Stargardzcy kryminalni z KPP Stargard zatrzymali 25-latka, który był poszukiwany przez sąd i prokuraturę. Znaleźli u niego mefedron i tabletki ecstasy. Po usłyszeniu zarzutu trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 10 miesięcy pozbawienia wolności.

– Stargardzcy kryminalni nie ustają w ściganiu przestępstw narkotykowych i nieustannie prowadzą rozpoznanie pod kątem nielegalnego narkobiznesu. Policjanci nie lekceważą żadnych informacji, które mogą im pomóc w dotarciu do osób naruszających prawo o przeciwdziałaniu narkomanii. Dowodem na to jest kolejna realizacja podjęta na podstawie wcześniejszej pracy operacyjnej i szeroko zakrojonych działań rozpoznawczych – podkreśla asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Mundurowi zjawili się w jednym z mieszkań na terenie miasta, w związku z informacją, że przebywa tam poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna, który dodatkowo może mieć środki odurzające. Policjanci dotarli do 25-latka, który był poszukiwany przez prokuraturę oraz na podstawie listu gończego wydanego przez sąd. Miał do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo. W mieszkaniu kryminalni znaleźli środki odurzające.

Był to mefedron i tabletki ecstasy. Młody mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zaległą karę 10 miesięcy więzienia. Odpowie też za posiadanie zakazanych środków odurzających.