Michał Hofft
Michał Hofft, Instagram @fotografie_al597_1

Michał Hofft wyraża siebie przez fotografię. Nowa wystawa w starostwie

„Rok w moim obiektywie” to tytuł wystawy, która otwarta zostanie w środę 1 marca 2023 roku, o godzinie 8.45, w Galerii im. Jerzego Wąsiewicza w holu na parterze stargardzkiego starostwa przy ulicy Skarbowej 1.

Jak zapowiada Powiat Stargardzki, zostaną na niej zaprezentowane prace Michała Hoffta, 23-letniego młodego człowieka, ucznia Zespołu Szkół Specjalnych w Stargardzie, mieszkańca Dolic. Najbliżsi mówiąc o Michale podkreślają, że „w tym drobnym chłopcu, kryje się ogromne serce, wrażliwe na innych i otaczający świat. Michał to przenikliwe spojrzenie i naprawdę bardzo rzadko znikający z twarzy uśmiech. Bywa nieśmiały, ale lubi przebywać w towarzystwie innych ludzi, jest ciekawy świata.

Petenci starostwa przez najbliższe tygodnie będą mogli cieszyć oczy urokliwymi zdjęciami wykonanymi przez Michała. Na swoim Instagramie publikuje on fotografie, na których z wrażliwością uwieczniona jest głównie przyroda, zwierzęta, także stargardzkie zabytki. Michał jest osobą niemówiącą, można więc uznać, że za pomocą fotografii wyraża siebie, komunikuje się ze światem.