Trzynasta kolejka spotkań w grupie 2 III ligi piłkarskiej była zwycięska dla klubów ze Stargardu. Wczoraj wygrali Błękitni, dziś Kluczevia.
Wczoraj pisaliśmy o zwycięstwie Błękitnych w Rewalu z Wybrzeżem 2:0. Dzisiaj informujemy o wygranej Kluczevii na swoim terenie z rezerwami Pogoni Szczecin.
Kluczevia wygrała 3:0. W 22 minucie gola zdobył Rian da Silva de Melo. Po pierwszej połowie było 1:0. W drugiej części był dwa kolejne gole. W 58 minucie do siatki trafił Oskar Kalenik. W 71 minucie swojego drugiego gola dzisiaj zdobył Rian da Silva de Melo.
Kluczevia ma 16 punktów i jest na dziesiątym miejscu w tabeli. Stargardzki zespół wygrał dwa kolejne mecze.
W następnym ligowym spotkaniu beniaminek ze Stargardu zagra 25 października na wyjeździe z Lipnem Stęszew (12 miejsce, 14 punktów). Błękitni tego samego dnia, o godzinie 15, zagrają u siebie z Pogonią Nowe Skalmierzyce (14 miejsce, 13 punktów).
