Samuel Rodzoch ze Stargardu
Samuel Rodzoch ze Stargardu

Pilne! Na pomoc małemu Samuelowi ze Stargardu

5-letni Samuel Rodzoch nie ma już pieniędzy na dalsze leczenie i kosztowną rehabilitację. Szansą dla Samuelka jest leczenie nowatorską metodą w ośrodku Alloplant Eye and Plastic Surgery Centere za granicą.

Samuel zmaga się z czterokończynowym porażeniem mózgowym, nieoperacyjną wadą serca, wodogłowiem, małogłowiem, wzmożonym napięciem mięśniowym, padaczką oraz postępującym zanikiem nerwów wzrokowych w obu oczach, który powoduje, że chłopiec ma jedynie poczucie światła.

Szansą dla Samuelka jest leczenie nowatorską metodą w ośrodku Alloplant Eye and Plastic Surgery Centere za granicą. Polega ona na wielokrotnym wszczepieniu do oczu substancji ALLOPLANT. Pierwszy etap leczenia odbył się w listopadzie, druga operacja zaplanowana jest na kwiecień.

SAMUEL POTRZEBUJE JEDNAK KOLEJNYCH 45 TYSIĘCY ZŁOTYCH, aby leczenie mogło być kontynuowane…

Ponadto warunkiem powodzenia leczenia jest trudna i bardzo kosztowna terapia wzroku, a także nieprzerwana rehabilitacja, która poprawia funkcjonowanie chłopca na co dzień. To wszystko generuje ogromne koszty, których rodzice własnymi siłami już od dawna nie są w stanie pokryć.

SAMUEL JEST DZIECKIEM LEŻĄCYM, WYMAGAJĄCYM OPIEKI 24 GODZINY NA DOBĘ!

Bez ciągłości rehabilitacji zostanie skazany na ogromne cierpienie, a leczenie zaniku nerwów wzrokowych pozostanie tylko marzeniem… Błagamy wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc Na subkoncie Samuelka nie ma już środków, chłopiec za chwilę straci możliwość udziału w turnusie rehabilitacyjnym, który jest dla niego niezwykle ważny! Prosimy całym sercem, wspomóżcie zbiórkę Samuela choćby najdrobniejszą kwotą pod poniższym linkiem: www.nadziejadladzieci.pl/samuel Samuela można wesprzeć również dołączając do Jego grupy z licytacjami na Facebook’u: https://www.facebook.com/groups/568242017702674

Z góry dziękujemy za okazane wsparcie!

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci, Warszawa