Wernisaż w Bramie Wałowej
Wernisaż w Bramie Wałowej

Pokażą swoje talenty i pasje. Otwarcie wystawy w Galerii Sztuki Brama

Wyjątkowo nie w ostatni, ale w pierwszy czwartek miesiąca, 4 sierpnia o godzinie 18, rozpocznie się wernisaż w galerii działającej w Bramie Wałowej przy końcu ulicy Chrobrego w Stargardzie.

Stargardzkie Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Plastycznych Brama zaprasza wszystkim wielbicieli malarstwa na wernisaż pt. „Nasze talenty, nasze pasje”, który odbędzie się za tydzień. Swoje prace pokażą uczestnicy Warsztatów plastycznych, prowadzonych przez artystkę malarkę Ludmiłę Sabadini w sezonie 2021/2022.

To 14 twórców w różnym wieku, wśród których jest tylko jeden przedstawiciel płci męskiej. Ich dzieła podziwiać będzie można do 20 sierpnia br.

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie ponieważ będą prezentowane prace moich podopiecznych z warsztatów plastycznych w Bramie. Jestem dumna z tego co potrafią. Jednocześnie zapraszam chętnych od września w poniedziałki od godz. 17.00 do 20.00. Każdy może spróbować swoich sił. Potrzebne są tylko chęci.

Ludmiła Sabadini, prezes Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Plastycznych Brama

Wyjątkowo wernisaż tej wystawy odbędzie się w pierwszy czwartek sierpnia. Zapraszam bardzo serdecznie – mówi Ludmiła Sabadini, prezes SSMSP Brama.

Początek spotkania, czwartek 4 sierpnia, godzina 18, Brama Wałowa. Wstęp do Galerii Sztuki Brama jest bezpłatny.