Stargardzka policja
Fot. KPP Stargard

Policja w ciągu jednej służby zawinęła czterech panów

Dobre rozpoznanie i policyjna czujność przynosi pozytywne efekty. Stargardzcy policjanci tylko w ciągu jednej służby zatrzymali 4 poszukiwanych mężczyzn. Wszyscy od dłuższego czasu ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości.

Zatrzymywaniem osób ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości w stargardzkiej komendzie zajmują się nie tylko policjanci Wydziału Kryminalnego, ale także funkcjonariusze Referatu Patrolowo – Interwencyjnego, Wydziału Ruchu Drogowego czy dzielnicowi.

Pierwszego poszukiwanego patrol dzielnicowych zatrzymał na ulicy Szewskiej w Stargardzie. 42-letni mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Kolejny poszukiwany wpadł w ręce mundurowych na ulicy Warszawskiej w Stargardzie. 21-letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Trzeciego z poszukiwanych zatrzymał patrol Referatu Patrolowo-Interwencyjnego. 27-letni mieszkaniec również powiatu stargardzkiego poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Ostatni z poszukiwanych zatrzymany został na ulicy Krasińskiego w Stargardzie. 25-latek poszukiwany był przez Sąd Okręgowy w Szczecinie celem doprowadzenia go do zakładu karnego.

Wszystkie zatrzymane osoby zgodnie z dyspozycją sądów trafią do zakładów karnych, gdzie odbędą zasądzone kary.

INFORMACJE I ZDJĘCIE: KPP Stargard, mł. asp. Justyna Siwarska