konkurs
Od lewej Jolanta Stępczyńska, Roksana Ogrodnik i Marcin Przepióra

Roksana Ogrodnik z ZS 2 Stargard wygrała Ogólnopolski Konkurs „Potyczki transportowe”

Uczennica stargardzkiego ekonomika Roksana Ogrodnik zajęła I miejsce w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Potyczki transportowe”, zorganizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu, pod honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

W I etapie tej rywalizacji wzięło udział ok. 540 uczniów z całej Polski. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 20 pytań jednokrotnego wyboru. Zakres dotyczył obliczeń związanych z organizacją transportu.

Do II etapu awansowało 30 uczestników z najwyższą liczbą punktów. W tym gronie znalazła się Roksana Ogrodnik, która do konkursów logistycznych przygotowywała się na dodatkowych zajęciach prowadzonych przez Jolantę Stępczyńską.

Uczestnicy finału rozwiązywali zadanie transportowe. Na wykonanie zadania mieli 90 minut. O zwycięstwie uczennicy Ekonomika zadecydowały punkty przyznane za prawidłowo wykonane obliczenia oraz najkrótszy czas wykonania zadań.

konkurs

Marcin Przepióra, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 pogratulował Roksanie zwycięstwa, które jest wynikiem nie tylko dużej wiedzy logistycznej uczennicy, ale również umiejętności stosowania teorii w praktyce pod presją czasu.
Gratulujemy!!!

INFORMACJE I ZDJĘCIA: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W STARGARDZIE