Kluczevia
Kluczevia grała przeciwko Raselowi. Fot/ Facebook/Polski Cukier Kluczevia Stargard

Rywale Błękitnych strzelili im osiem goli. Tylko Kluczevia zadowolona

Oba zespoły Błękitnych Stargard nie zdobył dzisiaj punktów w meczach ligowych. Cieszyła się ze zwycięstwa tylko Kluczevia Stargard.

Nie idzie ostatnio najlepiej w grupie 2 III ligi piłkarskiej Błękitnym Stargard. Stargardzki zespół przegrał dzisiaj na swoim terenie z Olimpią Grudziądz 0:4. To trzecia kolejna porażka Błękitnych.

Stargardzki trzecioligowiec po szesnastu seriach spotkań jest na óśmym miejscu w tabeli. Ma 23 punkty, o trzynaście mniej niż zajmujące dwa pierwsze miejsca zespoły Olimpii Grudziądz i Gedanii Gdańsk. Błękitni w tym roku zagrają jeszcze jedno spotkanie. 19 listopada na wyjeździe mierzyć się będą przeciwko Unii Swarzędz.

W zachodniopomorskiej IV lidze jeden zespół ze Stargardu wygrał, drugi przegrał. Komplet punktów zdobył Polski Cukier Kluczevia, który odniósł ósme kolejne ligowe zwycięstwo. W sobotę pokonał u siebie Rasel Dygowo 2:0. Bramki strzelili Jakub Pacała, Kamil Bartoszyński. Przegrały rezerwy Błękitnych Stargard. Na wyjeździe uległy Mechanikowi Bobolice 1:4. Jedynego gola w stargardzkiej drużynie strzelił Bartłomiej Makowski.

W tabeli zachodniopomorskiej IV ligi po szesnastu seriach spotkań Kluczevia jest na drugim miejscu, a rezerwy Błękitnych na siódmym. Kluczevia ma 40 punktów, o pięć mniej niż pierwsza Flota Świnoujście. Flota dzisiaj pierwszy raz w tym sezonie pogubiła punkty. Po piętnastu kolejnych wygranych, przegrała w Koszalinie z Bałtykiem 3:6. Rezerwy Błękitnych mają 24 punkty. Przed czwartoligowcami w tym roku jeszcze jedna kolejka spotkań. 19 listopada Kluczevia zagra na wyjeździe z Gwardią Koszalin, a 20 listopada o godzinie 13 Błękitni II Stargard zmierzą się u siebie z MKP Szczecinek.