Błękitni Stargard Noteć Czarnków

Seria porażek Błękitnych Stargard w III lidze

W przedostatniej kolejce spotkań w grupie 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard przegrali dziś z Notecią Czarnków 2:4.

Sobotni mecz był ostatnim w sezonie 2023/2024 stargardzkiego klubu u siebie. Stargardzcy kibice nie zobaczyli zwycięskich Błękitnych.

Już w 3 minucie goście wyszli na prowadzenie. Bramkę strzelił Szymon Piekarski. Na koniec pierwszej połowy wyrównał Jakub Duda. Po przerwie to gospodarze szybko zdobyli gola. W 48 minucie na listę strzelców wpisał się Damian Niedojad-Bednarczyk.

Mimo prowadzenia stargardzki zespół przegrał dwoma bramkami. W 72 minucie Wiktor Kacprzak trafił do siatki gospodarzy z karnego, w 77 minucie padł gol samobójczy Błękitnych, a w 86 minucie bramkę zdobył w Noteci Michał Kuskowski.

Błękitni Stargard przegrali trzecie kolejne ligowe spotkanie. W tabeli są na czwartym miejscu i nie mają już szans na trzecie. W ostatniej serii spotkań będą bronili czwartej pozycji. Tyle samo punktów 55 ma bowiem piąty Zawisza Bydgoszcz. 8 czerwca o godzinie 17 Błękitni zagrają na wyjeździe z Wikędem Luzino.