solarka
Fot. Grzegorz Drążek

Ślisko w Stargardzie. Trzeba chodzić i jeździć bardzo ostrożnie

Wieczorem, drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia, bardzo ślisko zrobiło się na stargardzkich drogach.

Pojazdy Bio Star Stargard w świąteczny wieczór 26 grudnia są na stargardzkich drogach. My wypatrzyliśmy jeden z nich w akcji na chodzniku przy ulicy Wojska Polskiego, a wcześniej na ulicy Piłsudskiego. Na innych ulicach też działa sprzęt Bio Star.

Piesi muszą bardzo ostrożnie chodzić, a kierowcy bardzo ostrożnie jeździć. Oblodzone są chodniki i jezdnie.

– Potwierdzam, uważajcie na siebie, sama przed chwilą wychodziłam z klatki, nie spodziewałam się, że może być tak ślisko – napisała Beata na fanpejdżu Facebook/Stargard.News pod wiadomością o dzisiejszej sytuacji na stargardzkich drogach.

– Potwierdzam, też nie wiedziałam, że ślisko… Wychodzę z klatki, pan się pyta czy ja do auta, mówię, że nie, ze śmieciami idę… A mi on na to, bym uważała, bo ślisko… ja wychodzę szybkim krokiem jeszcze patrząc na kotka z którym wychodził i ślizg…. wywrotka. Nie wiedziałam, że aż tak ślisko, potem szłam już ostrożnie. Osoby starsze, chore muszą szczególnie uważać, a też mam w bloku takie osoby… Naprawdę chodnik nie wygląda na śliski! – odpowiedziała na komentarz Beaty internautka Ola.

Podobna sytuacja jak w Stargardzie jest dziś także w innych rejonach Polski.