Spójnia
Fot. Sebastian Drążek

Spójnia zagra w Stargardzie o piąte zwycięstwo w sezonie

PGE Spójnia zagra w sobotę w Stargardzie przeciwko Grupie Sierleccy Czarni Słupsk. Gospodarze zagrają o drugie kolejne zwycięstwo na swoim terenie.

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie staną naprzeciwko siebie zespoły, które dzieli punkt w tabeli. Więcej ma Spójnia. I to ona będzie faworytem tej potyczki. Nie tylko dlatego, że ma punkt więcej, ale i dlatego, że jej rywal przegrał cztery ostatnie spotkania, a dwóch zawodników wyjechało ze Słupska i jeszcze nie ma ich następców.

W stargardzkiej drużynie zagra nowy zawodnik. Polską ligę na izraelską zamienił Shawn Jones, a w jego miejsce w stargardzkim klubie jest inny Amerykanin Barret Benson. W sobotni wieczór będzie można przekonać się, czy to koszykarz, który też może być ważnym punktem PGE Spójni.

Sobotnie spotkanie zespołów ze Stargardu i Słupska, w hali OSiR przy ulicy Pierwszej brygady, zaplanowane jest na godzinę 17.30. PGE Spójnia zagra o piątą wygraną w sezonie i o drugie kolejne zwycięstwo u siebie. W poprzedni piątek pokonała Suzuki Arkę Gdynia.