zatrzymanie narkotyki

Stargard wciąż pełen amatorów nielegalnych używek. Policja „odłowiła” kolejnych

KPP Stargard: Czujność i szybka reakcja. Czterech mężczyzn z narkotykami zatrzymanych.

– W miniony weekend policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego oraz dzielnicowi ze stargardzkiej komendy zatrzymali czterech mężczyzn posiadających środki odurzające. Do interwencji doszło podczas patroli i realizacji bieżących zadań służbowych – informuje dziś Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie. – Dzięki czujności, zaangażowaniu i aktywnej postawie funkcjonariuszy kolejne nielegalne substancje zostały wyeliminowane z obiegu. To kolejny przykład skutecznej pracy stargardzkiej prewencji.

Przypominamy, że posiadanie narkotyków jest przestępstwem, a Policja konsekwentnie reaguje na wszelkie przejawy łamania prawa.

KPP Stargard