zatrzymanie narkotyki

Stargardzcy dzielnicowi zatrzymali znanego im amatora „amfy”, „kryształu” i „trawki”

KPP Stargard: Podczas piątkowych działań Bezpieczna Dzielnica dzielnicowi zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok patrolu zaczął zachowywać się nerwowo. Policjanci znali go z wcześniejszych interwencji związanych z narkotykami.

W trakcie kontroli osobistej funkcjonariusze znaleźli przy nim zawiniątko z białym proszkiem. Podczas dalszych czynności podobną substancję oraz susz roślinny zabezpieczono także w jego miejscu zamieszkania. Badanie wykonane przez technika kryminalistyki potwierdziło, że są to narkotyki – metamfetamina i marihuana. Mężczyzna został zatrzymany.

Podczas działań Bezpieczna Dzielnica policjanci:

  • zareagowali na 71 przypadków naruszeń prawa,
  • wylegitymowali 93 osoby,
  • nałożyli 37 mandatów,
  • zastosowali 11 pouczeń.

Funkcjonariusze objęli szczególnym nadzorem place zabaw, parki i tereny zielone, okolice sklepów z alkoholem oraz galerie handlowe. Przeprowadzono też liczne kontrole trzeźwości kierujących – tym razem kierowcy wykazali się odpowiedzialnością.

INFORMACJE I ZDJĘCIE: Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie