KPP Stargard: Podczas piątkowych działań Bezpieczna Dzielnica dzielnicowi zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok patrolu zaczął zachowywać się nerwowo. Policjanci znali go z wcześniejszych interwencji związanych z narkotykami.
W trakcie kontroli osobistej funkcjonariusze znaleźli przy nim zawiniątko z białym proszkiem. Podczas dalszych czynności podobną substancję oraz susz roślinny zabezpieczono także w jego miejscu zamieszkania. Badanie wykonane przez technika kryminalistyki potwierdziło, że są to narkotyki – metamfetamina i marihuana. Mężczyzna został zatrzymany.
Podczas działań Bezpieczna Dzielnica policjanci:
- zareagowali na 71 przypadków naruszeń prawa,
- wylegitymowali 93 osoby,
- nałożyli 37 mandatów,
- zastosowali 11 pouczeń.
Funkcjonariusze objęli szczególnym nadzorem place zabaw, parki i tereny zielone, okolice sklepów z alkoholem oraz galerie handlowe. Przeprowadzono też liczne kontrole trzeźwości kierujących – tym razem kierowcy wykazali się odpowiedzialnością.
INFORMACJE I ZDJĘCIE: Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie
