Iwona Domańska
Iwona Domańska

Stargardzianka Iwona Domańska pilnie potrzebuje donacji krwi

Apel do wszystkich honorowych krwiodawców i osób, które mogą podzielić się bezcennym darem krwi! 102 Batalion Ochrony, stacjonujący w podstargardzkim Bielkowie, wystosował wczoraj komunikat dotyczący swojej koleżanki żołnierki, st. kpr. Iwony Domańskiej ze Stargardu.

102 bochr.: UWAGA! PILNIE POTRZEBNA KREW DLA NASZEJ KOLEŻANKI!

Zwracamy się do wszystkich z ważną informacją dotyczącą naszej koleżanki, st. kpr. Iwony Domańskiej, która zmaga się z poważną chorobą. Potrzebujemy dużą ilość krwi, zwłaszcza grupy 0+, 0-, A+ oraz A-.

Potrzebna jest długofalowa pomoc, dlatego apelujemy o sukcesywne oddawanie krwi. Krew można oddawać w stacjach krwiodawstwa w Szczecinie i w Stargardzie.

102 bochr. bardzo prosi o rozpowszechnianie tej informacji.

Tych, którzy jeszcze nie oddawali krwi – zachęcamy do podjęcia decyzji i przekazania tego drogocennego daru. Wspólnie możemy pomóc naszej koleżance w tym trudnym czasie. Dziękujemy za każdą pomoc i wsparcie.

102 Batalion Ochrony

Także do naszej redakcji dotarła prośba o nagłośnienie zbiórki krwi dedykowanej Iwonie Domańskiej, która jest mieszkanką Stargardu.

Przypominamy, że w piątki Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie organizuje pobieranie krwi stacjonarne w Stargardzie, przy ul. Staszica 16 (budynek B). Rejestracja dawców trwa w godzinach 8:45-12:15. UWAGA! Oddając krew należy zaznaczyć, że to donacja na rzecz Iwony Domańskiej.