Kluczevia Orzeł
Fot. Facebook/Polski Cukier Kluczevia Stargard

Stargardzkie zespoły spisały się w IV lidze. Dwa zwycięstwa, siedem goli

W siódmej kolejce spotkań zachodniopomorskiej IV ligi komplet punktów zdobyły obie stargardzkie drużyny. Obie są w górnej połowie tabeli.

Oba zespoły ze Stargardu grały u siebie. W sobotę Polski Cukier Kluczevia mierzył się na stadionie przy ulicy Niemcewicza z Orłem Wałcz, a w niedzielę rezerwy Błękitnych Stargard rywalizowały na stadionie przy ulicy ceglanej z Olimpem Gościno.

Polski Cukier Kluczevia wygrał z Orłem 3:1. Brami w stargardzkiej drużynie strzelili Piotr Surma, Michał Magnuski, Yauheni Savastsynau. To piąte zwycięstwo Kluczevi, która ma także dwie porażki. W tabeli jest na czwartym miejscu. Ma sześć punkjtów mniej niż lider Flota Świnoujście.

Błękitni II Stargard pokonał Olimp 4:1. Gole w stargardzkim zespole zdobyli Mateusz Frankowski dwa, Adrian Rutkowski, Olivier Kliś. Stargardzki zespół ma cztery zwycięstwa i trzy porażki. W tabeli jest na siómym miejscu.

W sobotę, 17 września stargardzkie zespoły rozegrają wyjazdowe spotkania. Kluczevia przeciwko Bałtykowi Koszalin (2 miejsce, 18 pkt), rezerwy Błękitnych przeciwko Wieży Postomino (9 miejsce, 9 pkt).