Teatr letni w parku Chrobrego
Fot. Emilia Chanczewska

Ta scena się zapełni! Ruszają COOLturalne Wakacje. Kino, muzyka, piknik

Teatr letni w parku Chrobrego w Stargardzie to miejsce, gdzie odbywać się będzie cykl weekendowych letnich imprez. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach COOLturalnych Wakacji w Stargardzie jest wolny.

PIĄTEK 1.07 GODZINA 22:00 – UWAGA‼️‼️‼️ – piątkowy film ODWOŁANY⛈⛈⛈ ZE WZGLĘDU NA NIEPOGODĘ
Kino na leżakach i film „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji! Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Tego dowiecie się w Teatrze Letnim. 

aaa cool

SOBOTA 2.07 GODZINA 16:00
IV Festiwal rockowy Dragrats – TUTAJ NASZA ZAPOWIEDŹ.
 Koncerty artystów reprezentujących scenę ciężkiego brzmienia. Nie zabraknie muzycznych niespodzianek! Gramy jak co roku z okazji światowego dnia walki z narkomanią! Na scenie: Last Penance – mroczny metalcore z Warszawy, Garota – Black Metal ze Szczecina, szczeciński kwintet Second Sun, Dzicz – teksty nie podnoszą na duchu, są wyciem beznadziei, bezradności i depresji, wyrazem pogardy dla polityki od lewa do prawa, nietolerancji i konsumpcjonizmu, Skøv – połączenie punku i metalu. Melodyjki, groove, darcie mordy, blasty oraz Antivist – Metalcore ze Szczecina.

aaa cool 3

N️IEDZIELA 3.07 GODZINA 12:00
Piknik ekologiczny z firmą Bridgestone
. Ponad pół tysiąca sadzonek można zabrać do domu. Wymiana elektrośmieci na rośliny to idealny moment, by pozbyć się baterii, żarówek czy nawet lodówki. Więcej o akcji na https://sck.stargard.pl/kalendarz-wydarzen/festyn-ekologiczny-z-bridgestone-stargard/

aaa cool 2

NIEDZIELA 3.07 GODZINA 17:00
Koncert w ramach 41. Pyrzyckich Spotkań z Folklorem.
 Na scenie Teatru Letniego wystąpią: Zespół Góralski Mali Wiyrchowianie z Bukowiny Tatrzańskiej oraz Kapela Ludowa Pyrzyczanie.

aaa cool 1

Oprócz imprez w parku, w niedzielę rozpoczyna się także kulturalne – teatralne wydarzenie nad Miedwiem.

N️IEDZIELA 3.07 – 10.07 Teatr w Stodole: Festiwal Teatralny pod Gwiazdami – TUTAJ NASZA ZAPOWIEDŹ. Kilkadziesiąt spektakli teatralnych w 7 dni. Ponadto warsztaty artystyczne z niezwykłymi ludźmi. To wszystko na terenie ośrodka położonego przy jednym z najpiękniejszych jezior w Polsce. Ośrodek wypoczynkowy Hania nad Jeziorem Miedwie w Morzyczynie kolejny raz zamieni się w prawdziwą Strefę Teatru i Artyzmu i gościć będzie mieszkańców całego województwa i nie tylko. Wstęp wolny.

aaa cool 1

ŹRÓDŁO INFORMACJI: Stargardzkie Centrum Kultury – organizator.

Przydatne? Ciekawe? Możesz postawić KAWĘ 🙂