To już jest koniec. Kluczevia wróci do IV ligi

Tylko jeden sezon spędzi na trzecioligowych boiskach Polski Cukier Kluczevia Stargard. Beniaminek przegrał dzisiaj w Gdyni z Bałtykiem i stracił szanse na utrzymanie. W 31 kolejce spotkań przegrali także Błękitni Stargard.

Przed dzisiejszym spotkaniem Polski Cukier Kluczevia Stargard miał w zasadzie tylko na papierze szanse na utrzymanie w III lidze. Beniaminek musiał wygrać cztery ostatnie spotkania, a jednocześnie Bałtyk Koszalin musiałby zanotować same porażki.

Kluczevia w dzisiejszym spotkaniu przegrała w Gdyni z Bałtykiem 1:2 i już nawet na papierze nie ma szans na utrzymanie. Gola w tym meczu dla beniaminka ze Stargardu strzelił Michał Magnuski, który w 51 minucie wykorzystał karnego. Bramki w drużynie gospodarzy strzelili Damian Garbacik w 10 minucie i Michał Marczak w 58 minucie.

W trzydziestej pierwszej serii spotkań grupy 2 III ligi przegrał także drugi stargardzki zespół. Błękitni ulegli na swoim terenie Unii Janikowo 1:2. Gola dla Błękitnych strzelił w 65 minucie Konrad Prawucki. Na to trafienie goście odpowiedzieli bramkami w 71 minucie i w 90 minucie. Oba gole strzelił Przemysław Kędziora, drugiego z karnego.

Następna kolejka spotkań w III lidze w kolejny weekend. W sobotę, 4 czerwca Polski Cukier Kluczevia Stargard zagra o godzinie 13 u siebie z Zawiszą Bydgoszcz. Błękitni dopiszą sobie 3 punkty za wygraną walkowerem z Elaną Toruń, która wycofała się z rozgrywek.