Agro Pomerania 2022 Baciary
Baciary, Fot. Emilia Chanczewska

Trwają XXXIV Barzkowickie Targi Rolne. Była świetna zabawa na koncercie Baciarów

Przez cały weekend w podstargardzkich Barzkowicach trwa Agro Pomerania 2022. W pierwszy dzień dopisała pogoda, odwiedzających było więcej, niż zazwyczaj na rozpoczęciu targów, czego zasługą zapewne był koncert podhalańskiej kapeli Baciary.

Co jeszcze na targach? Zobacz: Barzkowickie Targi Rolne – rolnicza stolica Pomorza Zachodniego. Jest już cały PROGRAM targów

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach już po raz 34. zorganizował wielkie targi rolne Agro Pomerania. To okazja do spotkań wystawców z kraju i zagranicy z odwiedzającymi przyjeżdżającymi z całego regionu. To mekka producentów z branży rolniczej, ale i konsumentów. Miejsce, gdzie zobaczyć można różne gatunki zwierząt, w tym lubiane alpaki. Obkupić się w różne rzeczy. Atrakcyjnie spędzić czas.

ALBUM ZDJĘĆ NA NASZYM FACEBOOKU

Jedna z największych atrakcji tegorocznych targów miała miejsce dziś, na koniec pierwszego dnia. Zagrał i zaśpiewał zespół Baciary z Podhala. Liczna publiczność przyjęła sympatycznych muzyków bardzo ciepło, doskonale bawiąc się na koncercie i nie chcąc wypuścić ich ze sceny. Mająca świetny kontakt z widownią kapela sprawdziła się na targowej imprezie plenerowej.

Relacje live z koncertu:

BACIARY 1

BACIARY 2

BACIARY 3

Piszemy o Agro Pomeranii 2022: