Spójnia w Szczecinie
Fot. Grzegorz Drążek

Trzeci mecz PGE Spójni z Kingiem. Pierwszy w Stargardzie. Kibice liczą na powtórkę z Anwilu

Rywalizacja w półfinale play off ekstraklasy koszykarzy przenosi się ze Szczecina do Stargardu. Trzecie spotkanie serii 23 maja o godzinie 20 w hali OSiR przy Pierwszej Brygady.

Po dwóch meczach w Szczecinie King prowadzi w rywalizacji do trzech zwycięstw 2:0. O ile stargardzki zespół w pierwszym spotkaniu przegrał wyraźnie 86:104, to w drugim do samego końca bił się o zwycięstwo, ostatecznie przegrywając 72:78.

W czwartkowy wieczór w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie rozegrany zostanie trzeci mecz półfinału play off pomiędzy klubami ze Stargradu i Szczecina. Jeśli PGE Spójnia zwycięży, to w sobotę w hali OSiR rozegrane zostanie spotkanie numer 4.

Po drugim, bardzo emocjonującym meczu, oczekiwać można podobnych emocji w trzecim spotkaniu. Kibice stargardzkiego zespołu liczą na powtórkę z ćwierćfinału play off z Anwilem, w którym PGE Spójnia przegrała dwa pierwsze mecze we Włocławku, potem wygrała dwa u siebie i następnie zwyciężyła w decydującym, piątym spotkaniu we Włocławku.

– Historia lubi się czasem powtarzać, niech więc się powtórzy – powiedzieli nam kibice, których spotkaliśmy wczorajszego wieczora na osiedlu Zachód dyskutujących o Spójni. – Niech tylko sędziowie nie przeszkadzają, a będzie dobrze. King jest do pokonania.

Spotkanie numer 3 półfinału play off w czwartek, 23 maja o godzinie 20 w hali OSiR Stargard.