awaria Wojska Polskiego
Fot. Mieszkanka

Ul. Wojska Polskiego 77. Awaria przy wodomierzu. Zalana piwnica

Całe popołudnie, tuż przed Świętem Zmarłych, mieszkańcy i pracownicy Wód Miejskich zmagali się z usuwaniem skutków awarii. Woda zalała piwnice w bloku przy ulicy Wojska Polskiego.

– Awaria na Wojska Polskiego 77, zalana piwnica, wody do kostek, pracownicy Wód Miejskich pompują wodę – poinformowała nas we wtorkowe popołudnie mieszkanka tego bloku. – Woda zakręcona w całym bloku, nie wiadomo ile to potrwa.

Około godziny 14 w bloku wróciła bieżąca woda. Zapytaliśmy w Wodach Miejskich, co się stało przy Wojska Polskiego, bo mieszkańcy nie bardzo się orientowali.

– Potwierdzam fakt wystąpienia awarii przy wodomierzu. Awaria została usunięta, woda z piwnicy wypompowana – informuje Stargard.News Radosław Kalisz, kierownik Pionu Techniczno-Eksploatacyjnego spółki Wody Miejskie w Stargardzie. – Jeżeli doszło do kolejnego wycieku proszę zgłaszać awarię pod numerem 519 546 992.

Akcja przy Wojska Polskiego 77 nie zakończyła się dziś tak szybko…

– Otworzyliśmy piwnice, a tam tragedia, pozalewane, oni wypompowali wodę tylko z korytarzy, wszędzie pełno wody – relacjonowała już przed godziną 19 mieszkanka. – Teraz jakaś firma działa. Coś z tym trzeba zrobić, bo to nie nasza wina, a kto to posprząta i za tę wodę zapłaci? – pyta.