Fot Emilia Chanczewska

Ulica Szczecińska nie dla pojazdów. Wieczorem największe utrudnienia

Kierowcy muszą liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami w Stargardzie. 18 czerwca zamknięta zostanie dla pojazdów ulica Szczecińska. Najpierw połowa, później niemal cała.

Zmiany w organizacji ruchu spowodowane są wydarzeniami z okazji Dni Stargardu 2022, które w sobotę odbywać się będą na ulicy Szczecińskiej.

Jak informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie, będą dwa etapy zamknięcia ruchu pojazdów na ulicy Szczecińskiej. W godzinach 9-17 nie będzie można jeździć na odcinku od Placu Zgody do Ronda Saperów Stargardzkich. Natomiast od godziny 17 do 2 zamknięty zostanie ruch na niemal całej długości tej ulicy, od ul. 9 Zaodrzańskiego Pułku Piechoty do Placu Sławomira Pajora przy wiadukcie.

– W związku z powyższym zwracamy się do państwa o korzystanie z alternatywnych dróg dojazdowych i zachowanie ostrożności oraz prosimy nie parkować i nie pozostawiać pojazdów w tym dniu wzdłuż ul. Szczecińskiej na wyżej wymienionych odcinkach ulicy ze względu na odbywające się wydarzenie – czytamy w komunikacie OSiR Stargard.

Planując jazdę w sobotę, warto pamiętać, że zamknięta jest obecnie droga pod wiaduktem przy ulicy Bogusława IV. Trzeba to wziąć pod uwagę planując objazd, szczególnie w godzinach wieczornych.

Za wszelkie utrudnienia w tym dniu przepraszamy

OSiR Stargard

Podoba ci się u nas na portalu? Możesz nam postawić KAWĘ 🙂