AKTUALIZACJA. Ulica Włosiennicza. Jezdnia już została wyrównana

Nasz czytelnik interweniuje w sprawie złego stanu ulicy Włosienniczej, odcinka przy bloku nr 4 na ulicy Szewskiej. Miasto zapewnia, że w tym tygodniu nierówności zostaną usunięte.

Jest tam strasznie zapadnięta nawierzchnia, ludzie uszkadzają samochody, rozwalają sobie miski olejowe – interweniuje jeden z mieszkańców stargardzkiej starówki (dane do wiadomości redakcji), w imieniu własnym oraz innych mieszkańców. – Zarządcą drogi jest miasto i pewnie powiedzą, że droga będzie robiona, bo ma być remont w przyszłym roku. Ale to chodzi o bezpieczeństwo i o samochody, które zostają uszkodzone nawet gdy jedzie się z minimalną prędkością. Żeby chociaż tę dziurę naprawili, by nie uszkadzać aut!

Uwagi naszego czytelnika oraz nadesłane zdjęcia przekazaliśmy do miasta z prośbą o odniesienie się do sprawy. Wczoraj otrzymaliśmy odpowiedź.

Jeszcze w tym tygodniu zostaną tam wykonane prace, których efektem będzie usunięcie nierówności – informuje Piotr Styczewski, rzecznik Urzędu Miejskiego w Stargardzie. – Kierowcy na pewno odczują pozytywną różnicę przejeżdżając tym odcinkiem.

Gdy tak się stanie, poinformujemy o tym naszych czytelników!

AKTUALIZACJA: Dziś wieczorem mieszkaniec poinformował nas, że zapadlina została zasypana. Przesłał zdjęcie:

Włosiennicza
Fot. Internauta