Piłsudskiego dziury
Ten odcinek ulicy Piłsudskiego ma zostać naprawiony, fot. Emilia Chanczewska

W dniach 19 i 20 czerwca zalecane są objazdy ulicy Piłsudskiego w Stargardzie

Przez dwa dni w tym tygodniu zmieniona będzie organizacja ruchu drogowego w centrum miasta. Na środę i czwartek zaplanowana została naprawa dziurawej nawierzchni odcinka ulicy Piłsudskiego (między skrzyżowaniami z ul. Konopnickiej i Sienkiewicza).

Komunikat Zarządu Dróg Powiatowych w Stargardzie:

W związku z pracami związanymi z wykonaniem nowej nawierzchni jezdni ul. Piłsudskiego w Stargardzie na odcinku od ul. Konopnickiej do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza, prosimy o zapoznanie się
z zalecanymi objazdami.

Na dzień 19 czerwca (środa) zaplanowano frezowanie nawierzchni jezdni, prace będą prowadzone pod ruchem. Na dzień 20 czerwca (czwartek) zaplanowano układanie nowej nawierzchni jezdni
i przedmiotowy odcinek w tym czasie będzie wyłączony z ruchu. Użytkownicy są proszeni o stosowanie się do znaków i sygnałów podawanych przez osoby kierujące ruchem, kierowanie się na wyznaczone objazdy oraz zachowanie ostrożności.

Za utrudnienia przepraszamy – Zarząd Dróg Powiatowych w Stargardzie

MPK Stargard informuje:

Od środy 19.06.2024 roku do czwartku 20.06.2024 roku, od godziny 8 do 14, w związku z remontem nawierzchni ulicy Piłsudskiego, zostaną wprowadzone zmiany w trasach linii komunikacyjnych:

  • Linia nr 12: zamiast przez ul. Sienkiewicza do ul. Piłsudskiego kursuje przez ulice: Wojska Polskiego i Konopnickiej.
  • Linia nr 14: zamiast przez ul. Sienkiewicza do ul. Piłsudskiego kursuje przez ulice: Wojska Polskiego i Konopnickiej.
  • Linia nr 31: zamiast przez ul. Konopnickiej kursuje przez ulice (w obie strony): Wojska Polskiego, Sienkiewicz, Kwiatowa, Owocowa.