Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie

W Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Kiczarowie pilnie potrzebna jest sucha karma dla psów!

Dramatyczny apel zamieściło właśnie na swoim Facebooku stargardzkie schronisko. Wynika z niego, że żyjące tam psy nie mają co jeść. Pracownicy apelują o wsparcie w postaci suchej karmy.

Są w naszym Schronisku takie dni, kiedy nie wiemy co zrobić. Zazwyczaj radzimy sobie sami, jednak dziś jesteśmy zmuszeni prosić Państwa o pomoc. Niestety zaczyna brakować nam suchej karmy dla psów . Nie wiemy, na ile dni starczy nam to, co mamy. Być może na 5 dni albo tylko na 4. W naszym Schronisku mieszkają w przeważającej mierze duże psy, które mają wielkie apetyty. Uwaga, nie chcemy pieniędzy (!), prosimy Państwa o suchą karmę dla naszych podopiecznych. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie momentu, kiedy przyjdzie nam ograniczyć karmę . Co powiemy Lusi czy Dukatowi? Że sobie nie poradziliśmy, dlatego będą musieli zjeść mniej? Los wystarczająco ich doświadczył… Nasze schronisko jest czynne od 7:30-18:00. Można przyjechać i przywieźć trochę suchej karmy. Można też wysłać nam karmę pocztą bądź kurierem. Będziemy bardzo wdzięczni !
Prosimy o udostępnianie postu, być może dzięki temu nasze psy nie pójdą spać głodne

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Kiczarowie

Jak ustaliliśmy, w schronisku obecnie przebywa około 90 psów, większość z nich są to stare psy i właśnie tego typu karma jest potrzebna. Jak mówią pracownicy schroniska, lepiej jest kupić mniej karmy, ale lepszą od tej najtańszej z marketów. Więcej informacji i kontakt ze schroniskiem w Kiczarowie pod numerem: 661 964 551.